Ingen varer
Priserne er excl. moms
B-52085
Tusserne er alsidige og kan bruges på forskellige materialer til at dekorere papir, pap, træ, sten, glas, stof og meget mere.
Farverne er permanente, tørrer hurtigt og er smudsafvisende.
Pennene i kunstnerkvalitet, lavet af vandbaserede materialer, giver uigennemsigtig og lysende farve, der giver billeder en særlig dybde og intensitet.
Antal | Rabat | Du sparer |
---|---|---|
4 | 249,00 kr | Op til 996,00 kr |
Uanset om det er på lyse eller mørke overflader, gør Akrylmalernes lyse farver ethvert kunstværk til et blikfang. Pennene er alsidige og kan bruges på forskellige materialer til at dekorere papir, pap, træ, sten, glas, stof og meget mere. Farverne er permanente, tørrer hurtigt og er smudsafvisende. Pennene i kunstnerkvalitet, lavet af vandbaserede materialer, giver uigennemsigtig og lysende farve, der giver billeder en særlig dybde og intensitet. Den præcise 2 mm runde spids giver ikke kun mulighed for at tegne fine linjer, men gør det også muligt at udfylde større områder jævnt. Den praktiske opbevaringsboks holder alt organiseret. I æsken opbevares pennene sikkert og overskueligt og er altid klar til brug. Sæt med 52 akrylmalere – perfekt til grupper.
For at beskytte farven er det en god ide at lakerer stenen eller give den et lag med universal hybrid lim/lak.
https://www.inoplay.dk/lim-og-lak/18157-spraylak.html
Det ser ud til at du bruger en forældet browser som ikke understøtter alle funktioner på denne webshop.
Derfor anbefaler vi at du downloader og installerer en ny browser, så du får en bedre købsoplevelse hos os.